akustické zkoušky

Zahrada písní 2018

   

sobota 7.4.

 

   
       

I. blok

I. a II. kategorie

   

akustické zkoušky

 

kat.

8.35 - 8.40

Mendy

Praha 4

II.

8.40 - 8.45

Kampíci a Kampalinky

Praha 1

I.

8.45 - 8.55

Sněženky

Praha 8

I.

8.50 - 8.55

Pampelišky

Praha 8

I.

9.00 - 9.05

Sluníčka

Liberec

II.

9.05 - 9.10

Rokytka

Praha 9

II.

9.10 - 9.15

Liberi Gaudete!

Jablonec nad Nisou

I.

začátek soutěže 9.30

   

předpokládaný čas vyhlášení 11.30

   
       

II. blok

II. kategorie

   

akustické zkoušky

   

12.00 - 12.05

Osmina

Třebíč

 

12.05 - 12.10

Písnička

Heřmanův Městec

 

12.10 - 12.15

Slavík a Písnička

Zábřeh

 

12.15 - 12.20

Slunečnice

Liberec

 

12.25 - 12.30

Paleček

Praha 9

 

12.30 - 12.35

Karolka

Liberec

 

12.35 - 12.40

Tutte le note

Černošice

 

začátek soutěže 13.00

   

předpokládaný čas vyhlášení 15.00

   
     

 

III. blok

III. a IV. kategorie

   

akustické zkoušky

 

Kat.

15.20 - 15.25

Motýlek

Vyškov

III.

15.25 - 15.30

Re-Canto

Vyškov

IV.

15.30 - 15.35

Carmina

Turnov

III.

15.35 - 15.40

Zvonky

Mnichovo Hradiště

III.

15.45 - 15.50

Canto

Náchod

III.

15.50 - 15.55

ARTP

Orlová-Lutyně

IV.

15.55 - 16.00

Resonance

Třebíč

IV.

začátek soutěže 16.15

   

předpokládaný čas vyhlášení  18.00

   
           

Zahrada písní 2018

 

 

neděle 8.4.

     
       

I.blok

I. kategorie

   

akustické zkoušky

   

8.45 - 8.50

Koťátka

Praha 4

 

8.50 - 8.55

HK při ZŠ Křimická

Praha 10

 

8.55 - 9.00

Lísteček

Praha 9

 

9.00 - 9.05

Coloreton - příp. odd.

Praha 2

 

9.05 - 9.10

Sluníčka

Praha 5

 

9.10 - 9.15

Mravenečci Ferdové

Ústí nad Labem

 

začátek soutěže 9.30

   

předpokládaný čas vyhlášení 11.15

   
       

II. blok

II. kategorie

   

akustické zkoušky

   

12.05 - 12.10

Kuřátka

Praha 5

 

12.10 - 12.15

Páťáci

Hradec Králové

 

12.15 - 12.20

DPS ZUŠ Buštěhrad

Buštěhrad

 

12.25 - 12.30

Chorea pueri ustensis

Ústí nad Labem

 

12.30 - 12.35

Lístek

Praha 9

 

12.35 - 12.40

Kantilénka

Praha 4

 

začátek soutěže 13.00

   

předpokládaný čas vyhlášení 14.45

   
     
       

III. blok

III. a IV. kategorie

   

akustické zkoušky

 

Kat.

15.00 - 15.05

Jiřičky

Mladá Boleslav

III.

15.05 - 15.10

Prímadonky

Havlíčkův Brod

III.

15.10 - 15.15

Andante

Velké Meziříčí

IV.

15.15 - 15.20

Carola

Liberec

IV.

15.20 - 15.25

UHDS

Uherské Hradiště

III.

15.25 - 15.30

Puealle Cantantes

Litoměřice

III.

začátek soutěže 15.45

   

předpokládaný čas vyhlášení  17.30