akustické zkoušky

sobota 4.4.

   
       

I.blok

     
akustické zkoušky   kat.
8.40 - 8.50 Svítáníčko Praha II.
8.50 - 9.00 Rarášci Nový Jičín II.
9.00 - 9.10 Hvězdičky Kralupy nad Vltavou II.
9.10 - 9.20 Poupata Teplice II.
9.20 - 9.30 Perlička Most II.
9.30 - 9.40 Páťáci Hradec Králové II.
začátek soutěže 9.50    
předpokládaný čas vyhlášení 11.30    
       

II.blok

     
akustické zkoušky    
11.45 - 11.55 Minidizo Valašské Meziříčí II.
11.55 - 12.05 Přerováček Přerov II. 
12.05 - 12.15 Coloreton mladší Praha  I. 
12.15 - 12.25 Magdalenka Brno I. 
12.25 - 12.35 Kantilénka Brno II.
12.35 - 12.45 Chorea pueri ustensis Ústí nad Labem  II.
12.45 - 12.55 Mravenečci Ferdové Ústí nad Labem  I. 
začátek soutěže 13.10    
předpokládaný čas vyhlášení 15.10    
       

III.blok

     
akustické zkoušky    
15.20 - 15-30 Faso-misol Praha III.
15.30 - 15.40 Carola Liberec IV.
15.40 - 15.50 Ohniváček Přelouč II.
15.50 - 16.00 Karolka Liberec II.
16.00 - 16.10 Skřivánek Jablonec nad Jizerou II.
16.10 - 16.20 Děs naší ZUŠ Havlíčkův Brod II. 
začátek soutěže 16.30    
předpokládaný čas vyhlášení  18.10    

 

 

 

neděle 5.4.

   

I.blok

     
akustické zkoušky   kat.
8.45 - 8.55 Lístek Praha II.
8.55 - 9.05 Kampata Praha I.
9.05 - 9.15 Osmikvítek Praha I.
9.15 - 9.25 Skřivánci Praha II.
9.25 - 9.35 Sněženky Praha I.
začátek soutěže 9.45    
předpokládaný čas vyhlášení 11.10    
       

II.blok

     
akustické zkoušky    
11.25 - 11.35 Barvičky Litoměřice I.
11.35 - 11.45 Naladěno Říčany II.
11.45 - 11.55 Fere Angeli Strakonice II.
11.55 - 12.05 Lentílky Český Krumlov I. 
12.05 - 12.15 Osmina Třebíč II. 
začátek soutěže 12.25    
předpokládaný čas vyhlášení 13.50    
       

III.blok

     
akustické zkoušky    
14.05 - 14.15 Domni, Gaudete Jablonec nad Nisou II.
14.15 - 14.25 Paleček Praha II
14.25 - 14.35 Zvoneček Karlovy Vary II.
14.35 - 14.45 Iuventus, Gaude Jablonec nad Nisou III.
14.45 - 14.55 Zvonek Karlovy Vary III.
14.55 - 15.05 Ars voce Krnov III.
začátek soutěže 15.15    
předpokládaný čas vyhlášení  17.00