Výsledková listina 2018

Výsledková listina

I. kategorie

Zlaté pásmo     

Coloreton – příp. odd. B

Praha2

DPS Lísteček

Praha 9

Koťátka

Praha 4

Liberi, gaudete!                                          

Jablonec nad Nisou

Osmikvítek – mladší přípravné odd. Sněženky

Praha 8

Osmikvítek – starší přípravné odd. Pampelišky

Praha 8

Sluníčka

Praha 5

 

Stříbrné pásmo

Kampíci a Kampalinky

Praha 1

Mravenečci Ferdové

Ústí nad Labem

Hudební kroužek Skřivánci

Praha 10

 

zvláštní cena poroty sboru Kampíci a Kampalinky za flétnový doprovod

zvláštní cena poroty za sóla sboru Coloreton pro Františka Horáka a Kateřinu Sýkorovou

zvláštní cena poroty sboru Mravenečci Ferdové za sólo pro Veroniku Skořepovou

 

II. kategorie

Zlaté pásmo

Kantilénka

Praha 4

DPS Kuřátka

Praha 5

DPS Paleček

Praha 9

“Písnička“

Heřmanův Městec

Rokytka, počernický dětský sbor

Praha 9

Sluníčka, příp. sbor Výšinky Liberec

Liberec

Stříbrné pásmo

Karolka

Liberec

DPS Lístek

Praha 9

Osmina

Třebíč

Páťáci

Hradec Králové

Slavík a Písnička

Zábřeh

Bronzové pásmo

Chorea pueri ustensis

Ústí nad Labem

Slunečnice

Liberec

Tutte le note

Černošice

 

zvláštní cena poroty sbormistryni sboru Paleček Šárku Mistrovou za příkladnou práci s dětským sborem

zvláštní cena poroty sboru Kuřátka za hlasovou kulturu

zvláštní cena poroty sboru Kantilénka za příkladnou práci s dětským sborem pro sbormistryni Ivu Glaserovou a za klavírní doprovod pro Olgu Cvikovou

 

 

III. kategorie

Zlaté pásmo

Canto                         

Náchod

Jiřičky                        

Mladá Boleslav

Motýlek                      

Vyškov

DPS Zvonky               

Mnichovo Hradiště

   

Stříbrné pásmo

DPS Carmina                         

Turnov           

Prímadonky

Havlíčkův Brod

Puellae Cantantes

Litoměřice

Uherskohradišťský dětský sbor

Uherské Hradiště

zvláštní cena poroty pro Dalimila Ševčíka za klavírní doprovod (Motýlek)

zvláštní cena poroty pro Tomáše Hejla za klavírní doprovod (Zvonky)

zvláštní cena  sboru Cante za hlasovou kulturu

 

 

IV. kategorie

Zlaté pásmo

ARTEP

Orlová - Lutyně

Carola

Liberec

Stříbrné pásmo

Re-Canto                     Vyškov

Bronzové pásmo

Andante

Třebíč

Resonance

Třebíč

 

zvláštní cena poroty za klavírní doprovod Maxima Biriucova (Carola)

Výsledková listina 2017

Výsledková listina 2017

I. kategorie

Zlaté pásmo

Barvičky             

Litoměřice

Malíček               

Praha

Ohníváček           

Přelouč

Sněženky            

Praha

Škatulata             

Horoměřice

Stříbrné pásmo

Coloreton příp.  

Praha

Lísteček              

Praha

Pampelišky         

Praha

Zpěváčci             

Pardubice

 Bronzové pásmo

Mravenečci              

Ústí nad Labem

Pramínek                 

Dačice

Mimořádná cena pro sbor Ohniváček za dramaturgii vystoupení a instrumentální doprovod.

Mimořádná cena Janě Lepšové ze sboru Pampelišky za instrumentální doprovod.

Mimořádná cena pro Denise Stefanova ze sboru Škatulata za instrumentální doprovod.

Mimořádná cena Hugovi Volfovi ze sboru Coloret za flétnový doprovod.

 

II. kategorie

Zlaté pásmo

Karolka                     

Liberec

Kuřátka                   

Praha

Minorky                    

Mladá Boleslav

Modrásci                  

Litoměřice

Poupata                    

Teplice

Výšinka                     

Liberec

Stříbrné pásmo

Coloreton                

Praha

Fere Angeli              

Strakonice

Kolibříci                  

Sokolov

Musica e Danza 

Praha

Osmina                    

Třebíč

Rošťák                      

Přelouč

Sedmikrásky          

Klatovy

UHDS

Uherské Hradiště

 Bronzové pásmo

DPS Kamarádi                

Praha

Chorea pueri ustensis    

Ústí nad Labem

Lístek                                

Praha

Skřivánek                        

Zliv

 Mimořádná cena poroty pro sbor Modrásci za zdařilé provedení soudobé sklady od Marka Kopelenta.

Mimořádná cena pro sbor Musica e Danza za stylové ztvárnění skladby Čí že sú to koně.

 

III. kategorie

stříbrné pásmo

Resonance             

Třebíč

IV. kategorie

zlaté pásmo

Carola                 

Liberec

 stříbrné pásmo

Altitudo               

Liberec

Jiřičky                  

Mladá Boleslav

Plamen                

Přelouč

Proměny              

Svitavy

Mimořádná cena pro Annu Jiřičkovou ze sboru Jiřičky za instrumentální doprovod.

Výsledková listina 2016

Výsledková listina

I. kategorie

 
zlaté pásmo  
Barvičky Litoměřice
Lísteček Praha
Malíček Praha
Osmikvítek Praha
stříbrné pásmo  
Broučci Praha
Coloreton Praha
Dívčí sbor Liberi, Gaudete! Jablonec nad Nisou
Jahůdky Zliv
Kampata Praha

Tupolevka

Praha

bronzové pásmo

 
Mravenečci Ústí nad Labem
Novovesánek Nová Ves nad Nisou
mimořádná cena  
Minisbor Kampata  za provedení skladby Maestro s flétnovým triem

II. kategorie

 
zlaté pásmo  
Amici, Gaudete! Jablonec nad Nisou
Fere Angeli Strakonice
Jubilate Tišnov
Modrásci Litoměřice
stříbrné pásmo  
Chlapecký sbor Liberi, Gaudete! Jablonec nad Nisou
Lístek Praha
Novovesánek II. Nová Ves nad Nisou
Skřivánek Zliv
Slůňata Brandýs nad Labem
bronzové pásmo  
Chorea pueri ustensis Ústí nad Labem
Slunečnice Liberec

 

III. kategorie

 
stříbrné pásmo  
Fialky Klatovy
Resonance Třebíč
bronzové pásmo  
Tulipán Bojkovice
   

 

IV. kategorie

 
zlaté pásmo  
Carola Liberec
Gloria Cantate Tišnov
stříbrné pásmo  
Andante Velké Meziříčí

Výsledková listina 2015

 

Výsledková listina 2015

I.                   Kategorie

Zlaté pásmo

Kantiléna, příp. odd. Magdalenka Brno

Kolibříci                                       Sokolov

Ohniváček                                    Přelouč

Paleček                                         Praha 9

Stříbrné pásmo

Chorus Angelus                            Černošice

Coloreton – příp. odd.                 Praha 2

Jahůdky                                       Zliv

Lístek                                      Praha 9

Malíček                                        Praha 9

Osmikvítek                                  Praha 8

Sedmikrásky                                Litoměřice

Bronzové  pásmo

Chorea pueri ustensis                   Ústí nad Labem

Lísteček                                           Praha 9

II.         kategorie

Zlaté pásmo

DPS Fontána                                             Teplice

Kuřátka                                                    Praha 5

Modrásci                                                  Litoměřice

Stříbrné pásmo

DPS Fere Angeli                                       Strakonice

DPS Zvonečky                                         Mnichovo Hradiště

Rošťák                                                     Přelouč

Skřivánek                                                 Zliv

Bronzové  pásmo

Větrník                                                     Praha 4

Účastnický list

Notičky                                                    Praha 4

 

III.             kategorie

Zlaté pásmo

DPS Zvonky                                                               Mnichovo Hradiště

Medvíďata                                                                Český Krumlov

Paleček                                                                     Nové Město nad Metují

Pardubický dětský sbor Iuventus Cantans            Pardubice

Stříbrné pásmo

PS Andante                                                 Velké Meziříčí

Svitavský dětský sbor                               Svitavy

Uherdskohradišťský dětský sbor              Uherské Hradiště

 

IV.              kategorie

zlaté pásmo

Pěvecký sbor Comodo Gymnázia Chomutov      Chomutov

Plamen                                                                 Přelouč

NTC                                                                     Rumburk

 

 

Mimořádná cena poroty pro Tomáše Hejla za výborný klavírní doprovod.

Mimořádná cena poroty všem instrumentalistům ze sboru Medvíďata.

Mimořádná cena poroty pro Lukáše Holce za příkladnou práci s dětským sborem.

Mimořádná cena poroty pro Luboše Hánu za úpravu písní skupiny Elán.

 

Všem moc gratulujeme :-)

Výsledková listina 2014

Výsledková listina 2014

 1. kategorie

Zlaté pásmo

Ohniváček                          Přelouč

Sluníčka                             Praha 5

Stříbrné pásmo

Chorus Angelus                     Černošice

Jiskřička                               Praha 10

Koťata                                  Mnichovo Hradiště

Osmikvítek                           Praha 8

2. kategorie

Zlaté pásmo

Amici Gaudete!                     Jablonec nad Nisou

Canzona                              Mariánské lázně

Čerešničky                           Brno

Fontána                              Teplice

Kantilénka                           Praha 4

Kopretina                            Orlová

Modrásci                             Litoměřice

Skřivánek                           Jablonec nad Jizerou

Zvonečky                            Mnichovo Hradiště

Stříbrné pásmo

Arieta                                Mohelnice

Lelkováček                        Lelekovice

Osmina                             Třebíč

Pramen                             Bystřice nad Perštejnem

Rošťák                              Přelouč

Skřivánek                          Zliv

Slavíčci                              Mariánské lázně

Studánka                          Police nad Metují

Tulipán                             Bojkovice

Uherskohradišťský DPS       Uherské Hradiště

Výšinka                             Liberec

Bronzové pásmo

Rosa Aurea                       Jindřichův Hradec

3. kategorie

Zlaté pásmo

Mládí                                 Jablonec nad Jizerou

PS ZUŠ Varnsdorf                Varnsdorf

Resonance                         Třebíč

Stříbrné pásmo

Andante                             Velké Meziříčí

Jiřičky                                Mladá Boleslav

Bronzové pásmo

Carmina Bona                   Zlín

4. kategorie

Zlaté pásmo

Comodo                              Chomutov

Plamen                               Přelouč

Stříbrné pásmo

MPS ZŠ K. Dvořáčka             Orlová

Studánka                            Bystřice nad Pernštejnem

Bronzové pásmo

Dobromysel                      Benešov

DPS ZUŠ Dobruška            Dobruška

Výsledková listina 2013

Výsledková listina 2013

I.                   kategorie (3 – 8 let)

zlaté pásmo

Barvičky               Litoměřice

Malíček                 Praha

Piccolo                  České Budějovice

Sedmikrásky         Litoměřice

Sluníčka                Brno

stříbrné pásmo

Zpěváčci (2. třída) Pardubice

Bronzové pásmo

Korálek                 Přelouč

Carmina tř.3.A      Pardubice

II.                kategorie (9 – 13 let)

zlaté pásmo

Brumlíci                Český Krumlov

Da Capo                České Budějovice

Jiskřička                Praha

Zvonečky              Mnichovo Hradiště

Zvonek                 Sokolov

stříbrné pásmo

Amici, Gaudete!               Jablonec na Nisou

Carmina Nova                  Pardubice

Červánek                        Dačice

Gympláček                      Přerov

Karolka                           Liberec

Kolibříci                           Sokolov

Rošťák                            Přelouč

Zpěváčci (4. a 7. tř.)         Pardubice

bronzové pásmo

Fryčováček            Praha

Jiřičky                   Plzeň

Písnička                Heřmanův Městec

Poupata                Teplice

 

III.             kategorie (14 – 18 let bez mužských hlasů)

zlaté pásmo

Canzonetta           České Budějovice

KS Svitavy             Svitavy

Kvítek                   Dačice

Mládí                    Jablonec nad Jizerou

stříbrné pásmo

Resonance                     Třebíč

Uherskohradišťský PS      Uherské Hradiště

bronzové pásmo

Andante                         Velké Meziříčí

 

IV.              kategorie (14 – 18 let s mužskými hlasy)

stříbrné pásmo

Canzonetta                    Teplice

Carola                           Liberec

Přeloučský komorní sbor  Přelouč

bronzové pásmo

PS Gymn. J. Škody          Přerov

výsledková listina 2012

Zahrada písní 2012

I. kategorie

Zlaté pásmo:

DPS Zpěváčci - třída 3. A (Pardubice)

Sedmikrásky (Litoměřice)

Sluníčka (Brno)

Stříbrné pásmo:

Carmina 2.A

DPS Zpěváčci - třída 1. A (Pardubice)

Bronzové pásmo:

DPPS Cantabile ZUŠ Hranice (Hranice)

Modrásci (Litoměřice)

Petrklíček (Praha)

Sluníčka (Praha)


Čestná uznání:

Notičky (Praha)

Zvláštní cena:

Sedmikrásky - zvláštní cena za uvedení cyklu Romana Pallase Moje zvířátka

 

II. kategorie

Zlaté pásmo:

Červánek Dačice (Dačice)

Jiřičky (Mladá Boleslav)

Kopretina (Orlová)

Stříbrné pásmo:

Carmina (Pardubice)

Fontána  (Teplice)

Fryčováček (Praha)

Kopretinka (Liberec)

Lelkováček (Lelkovice)

Rolnička Praha (Praha)

Rošťák (Přelouč)

Sedmihlásek (Jilemnice)

Svitavánek (Svitavy)

 

Bronzové pásmo:

DPS Červánek ZUŠ Mělník (Mělník)

Gympláček (Přerov)

Netoličtí vrabčáci (Netolice)

 

Zvláštní cena:

Carmina – zvláštní cena poroty za dramaturgii soutěžního programu

Fryčováček - zvláštní cena za instrumentální doprovod dětí

Kopretina – cena za sbormistrovský výkon

Rošťák - ocenění za interpretaci slovenské písně Děti a dúha

III. kategorie

Zlaté pásmo:

Komorní sbor Svitavy (Svitavy)

Zvonek (Mnichovo Hradiště)

 

Stříbrné pásmo:

Canzonetta (České Budějovice)

Canzonetta (Teplice)

Carola (Liberec)

Comodo (Chomutov)

Plzeňský DS (Plzeň)

Pomněnky (Děčín)

Bronzové pásmo:

Cantabile (Hranice)

Canto (Náchod)

PS Gymnázia Rokycany (Rokycany)

Žďáráček (Žďár nad Sázavou)

Zvláštní cena:

Comodo - zvláštní cena za úpravu a provedení písně Pátá

Zvonky – zvláštní cena za výbornou hlasovou kulturu

Zvonky – zvláštní cena za klavírní doprovod

Výsledková listina 2011

Zahrada písní 2011

  I.                    kategorie

zlaté pásmo

Kolibříci                Sokolov

 

stříbrné pásmo

DPS Zpěváčci – 2.A            Pardubice

Carmina tř. 1.A                   Pardubice

 

bronzové pásmo

DPS Klíček           Praha

Modřinky             České Budějovice

 

  II.                  kategorie

zlaté pásmo

Rošťák                 Přelouč

Kantliénka           Praha

Cantando             Skuteč

DPS Zvonečky    Mnichovo Hradiště

Amici, gaudete!   Jablonec nad Nisou

 

stříbrné pásmo

Svítáníčko                           Praha

Výšinka Liberec – přípravný sbor Sluníčka Liberec

Poupata                               Teplice

Boni discipuli                       Brno

DPS Písnička                      Heřmanův Městec

Přípravný sbor Osmina      Třebíč

Javořičky                            Plzeň

Hlásek                                 Havířov – Město

Carmina 3.A                        Pardubice

DPS Zpěváčci – 5.A            Pardubice

DPS KO-KO                         Ostrava – Zábřeh

 

bronzové  pásmo

DPS Kosteláček o.s.            Kostelec nad Vltavou

Fryčováček                          Praha

PS G. Jakuba Škody            Přerov

Sedmihlásek                        Jilemnice              

Koťata                                  Nový Bor

Modrásci                              Litoměřice

DPS Primáni                        Ostrava – Zábřeh

 

  III.               kategorie

zlaté pásmo

Puellae cantantes                Litoměřice

Iuventus, gaude!                 Jablonec nad Nisou

DPS Zvonky                         Mnichovo Hradiště

Uherskohradišťský DS        Uherské Hradiště

DPS Mládí                            Jablonec nad Jizerou

Carola                                  Liberec

 

stříbrné pásmo

DPS Resonance   Třebíč

Studánka              Bystřice nad Pernštejnem

Zvonek                 Sokolov

PS Gymnázia       Strakonice

 

bronzové pásmo

Smíšený sbor Gymnázia Ústavní   Praha

 

Zvláštní ceny poroty

zvláštní cena za příkladné vedení sbor Kantilénce Praha

zvláštní cena za klavírní doprovod P. Hostinskému - Cantando Skuteč

zvláštní cena za klavírní doprovod T. Hejlovi  - Zvonečky, Zvonky Mnichovo Hradiště

zvláštní cena za dramaturgii Carmině tř.1.A - Pardubice

zvláštní cena za hlasovou kulturu Uherskohradišťskému DS – Uherské Hradiště

zvláštní cena za hlasovou kulturu DPS Mládí – Jablonec na Jizerou

 

výsledková listina 2010

  1. I.                   kategorie

Zlaté pásmo

Carmina 2.A                     Pardubice

Lentilky                            Český Krumlov

Zpěváčci 1.A                    Pardubice

Stříbrné pásmo

Sedmikrásky                     Litoměřice

Sluníčka                            Praha

Bronzové pásmo

HaŠlérky a Srdíčka                       Plzeň

Účastnický list

Notičky                             Praha

  1. II.                kategorie

Zlaté pásmo

Červánek                          Dačice

Fontána                             Teplice

Lilium                               Litomyšl

Modrásci                           Litoměřice

Tulipán                             Bojkovice

Zpěváčci IV.A                  Pardubice

Stříbrné pásmo

Jiřičky                               Mladá Boleslav

Koťata                              Nový Bor

Kvítek                               Kostelec nad Orlicí

Lentilky                            Plzeň

Mezissimo                        České Meziříčí

Písnička                            Heřmanův Městec

Skřivánek                         Zliv

Sluníčko                           Červený Kostelec

Svitavánek                                    Svitavy

Bronzové pásmo

Berušky                            Klatovy

Janihlásky                         Chlumec nad Cidlinou

Jiřičky                               Plzeň

Skřivánek                         Židlochovice

Zvláštní cena za dramaturgii Červánek Dačice

  1. III.             kategorie

Zlaté pásmo

Červánek                          Červený Kostelec

Iuventus Cantans              Pardubice

Iuventus, Gaude!              Jablonec nad Nisou

Rolnička                           Praha

V.I.S.                                Chomutov

Zvonky                             Mnichovo Hradiště

Stříbrné pásmo

Carola                   Liberec

Resonance            Třebíč

Sasanka                 Orlová – Lutyně

Výšinka                Liberec

Bronzové pásmo

Canzonetta                        Teplice

výsledková listina 2009

  1. I.                   kategorie

 

zlaté pásmo

Carmina 1.A         Pardubice

Kuřátka                Praha

stříbrné pásmo

HaŠlérky              Plzeň

Sboreček               Varnsdorf

Sedmikrásky         Litoměřice

Sluníčka                Praha

zvláštní ocenění poroty za klavírní doprovod Monice Tomečkové (DPS Kuřátka)

  1. II.                kategorie

 

zlaté pásmo

Brumlíci                           Český Krumlov

Fere Angeli                      Strakonice

Ko-Ko                              Ostrava

Kopretina                         Orlová – Lutyně

Kulihrášek                        Nový Jičín

Svitavský dětský sbor      Svitavy

Zpěváčci                           Pardubice

Zvonečky                         Mnichovo Hradiště

stříbrné pásmo

Carmína                České Budějovice

Carmina                Pardubice

Fontána                Teplice

Jiřičky                   Mladá Boleslav

Lentilky                Plzeň

Poupata                Teplice

Prostředníček       Nové Město nad Metují

Rošťák                  Přelouč

 

bronzové pásmo

Kosteláček            Kostelec nad Vltavou

Modrásci              Litoměřice

Pavouček              Rakovník

Skřivánek             Zliv

 

účastnický list

Notičky                Praha

zvláštní ocenění poroty za sólo Jiřímu Šlégrovi (Lentilky)

  1. III.             kategorie

zlaté pásmo

Canzonetta           České Budějovice

Carola                   Liberec

Mládí                    Jablonec nad Jizerou

Musica                  Hořice

Proměny               Luže

V.I.S.                    Chomutov

Zvonek                 Sokolov

Zvonky                 Mnichovo Hradiště

stříbrné pásmo

Canzonetta           Teplice

Carmina                Turnov

PS Gymnázia        Strakonice

Puellae cantantes  Litoměřice

bronzové pásmo

Komorní sbor Fermata     Třebíč

Výsledková listina 2008

Výsledková listina 2008

I. kategorie
zlaté pásmo
Notičky           Plzeň
Zpěváčci         Pardubice

stříbrné pásmo
Harmonie Kraslice - přípravné oddělení Kraslice
Moudivláček   Praha

čestné uznání
Sedmikráska   Liberec


II. kategorie
zlaté pásmo
Fere Angeli     Strakonice
Harmonie        Kraslice
Kantilénka      Praha 4
Kopretina        Orlová- Lutyně
Kopretinka      Liberec
Rubínek          Vysoké Mýto

stříbrné pásmo
Jiřičky Plzeň   Plzeň
Ko-Ko            Ostrava - Zábřeh
Koťata            Nový Bor
Trallala            Český Těšín
Tulipán            Bojkovice
Větrník           Loštice

bronzové pásmo
Carmina          České Budějovice
Fringilla          Praha
Kosteláček      Kostelec nad Vltavou
Lentilky          Plzeň
Skřivánek        Zliv
Slavík              Zábřeh
Zvonky           Písek

čestné uznání
Kulíšci            Praha
Štěpánka         Praha



III. kategorie
zvláštní cena poroty
Mládí                          Jablonec nad Jizerou

zlaté pásmo
Iuventus, Gaude!       Jablonec nad Nisou
Kantiléna                    Luže
Krumbrumchór           Český Krumlov
Mládí                          Jablonec nad Jizerou
Zvonky                       Mnichovo Hradiště

stříbrné pásmo
Fontána                      Teplice
Motýlek                      Vyškov
Viva la bella               Slavonice

bronzové pásmo
Českolipský dětský sbor        Česká Lípa
Happy Smile                           Chomutov
Studánka                                Bystřice nad Pernštějnem
Výšinka                                  Liberec
Wings                                     Praha

čestné uznání
Canzonetta                             Teplice
PS Gymnázia prof. J. Škody Přerov

Výsledková listina 2007

I. kategorie

Zlaté pásmo

DPS ZUŠ Valašské Meziříčí

Stříbrné pásmo

Čtyřlístek                    Pardubice

Písklata                       Nový Bor

Sedmikráska               Liberec

II. kategorie

Zlaté pásmo

DPS Da Capo             České Budějovice

Kopretina                   Orlová- Lutyně

Svítání                        Praha

Stříbrné pásmo

Dudáčci                      Sokolov

Kopretina                   Liberec

Bronzové pásmo

DPS Ko-Ko                Ostrava- Zábřeh

Koťata                                    Nový Bor

Kvítek                        Chotěboř

III. kategorie

Zlaté pásmo

„Iuventus, Gaude!“    Jablonec nad Nisou

Korálek                       Most

Stříbrné pásmo

Jiřičky                         Plzeň

Zvonek                       Sokolov

Bronzové pásmo

PS gymnázium L. Pika           Plzeň

Výšinka                                  Liberec

Výsledková listina 2006

1. kategorie

Zlaté pásmo:

Jiřičky                          Plzeň

Pražská kantiléna            Praha 4

Přerováček                     Přerov

Stříbrné pásmo:

Korálek                          Most

Mládí                              Česká Lípa

Petrklíč                         Praha 5

Bronzové pásmo:

Boni discipuli                  Brno

Con Brio                         Děčín

Klíček                             Praha 8

Noctuella                        Praha 5

1. kategorie

Zlaté pásmo:        

Javořičky                       Plzeň

Kopretinka                     Liberec

Kuřátka                          Praha 5

Větrník                          Loštice

Stříbrné pásmo:

Da Capo                          České Budějovice

Kvítek                             Chotěboř

Netoličtí vrabčáci         Netolice

Viva la bella                    Slavonice

Zpívající rybky               Nová Paka

ZUŠ Valašské Meziříčí   Valašské Meziříčí

Bronzové pásmo:

Bukovinka                       Verněřice

Cantabile                        Hranice

Mezissimo                      České Meziříčí

Zpěváčci                        Pardubice

1. kategorie

Zlaté pásmo:

Carmina                          Pardubice

Notičky                           Plzeň

Skřivánek                       Židlochovice

Stříbrné pásmo:

Cantabile – přípravné odd.        Hranice

Čtyřlístek                                      Pardubice 

Čtyřlístek                               Pardubice